Karel İstanbul Yetkili Satıcı ve Servisi

Ses Kayıt Sistemleri

Telefon Ses Kayıt sistemleri Analog ve IP olarak kurulmaktadır. İşletmeler genellikle müşterileriyle yaşadıkları bir çok sorunları geriye dönük bu kayıtlarla çözebilmektedir. Kimi zaman güvenlik kimi zaman unutulan bilgileri bulmak için kullanılan bu sistemler firmaya yönelik bazı tehditlerinde önüne geçmeye yaramaktadır..

Örnekler vermek gerekirse,

Randevu ile çalışan bir işletmeniz var ve randevusuna geç 2 saat kalmış fakat doğru geldiğini çünkü telefondaki kişinin ona bu saatte gelmesi gerektiğini söylediğini iddia eden bir müşterinizle karşı karşıyasınız. Bu durumda hemen geriye doğru bu kişiyle olan görüşmenin ses kayıtlar dinlenir ve konu netleşmiş olur..

Çağrı Merkeziniz var ve müşterilerin adreslerine ürünler gönderiyorsunuz. Yanlış adrese gitmiş ve hatanın müşteriden mi yoksa personelinizden mi kaynaklandığını öğrenmeniz için yine ses kayıt sistemleri devreye girebilir.

Google’a,Gazetelere veya daha başka mecralara firmanızla ilgili Reklam lar veriyorsunuz ve telefonlarınız deli gibi çalıyor ama bir türlü işler olmuyor. Acaba gelen çağrılarla personelleriniz verimlimi konuşamıyor yoksa başka bir şeyler mi var? Bunun içinde ses kayıt sistemleri kullanılabilir..

Bu örneklerin sınırı yoktur, siz kendi işletmenize göre ihtiyacınızın olup olmadığına daha sağlıklı karar verebilirsiniz.

Ses Kayıt Sistemlerinin birkaç değişik kurulum modelleri vardır, bunlar;

·         Sadece 1-2 ad direk hattınız varsa bunlara yönelik 2 hatlık ufak sistemler vardır

·         Karel Telefon Santraliniz var ve bunların dinlenmesini istiyorsanız 2-4-8 hatlık sistemler vardır ve bunun için 1 PC gerekmektedir ve 24 saat kayıtlar bu pc ye kaydolmaktadır.

·         PRI veya IP Santraliniz var ise yine bunlara uygun ISDN ve VOİP hatların ses kayıtlarını tutabilen sistemler vardır.

·         Çağrı trafiği olan işletmeler için Profesyonel IP Telefon Sistemleri veya IP Çağrı Merkezi Sistemleri vardır ve bu sistemlerin her türlü raporlamalarıyla beraber Ses kayıtları da kendi içinde tutulmaktadır. Bu sistemler tamamen dinamik olarak da  çalışabilmektedir, yani sisteminiz ana merkezinizde kurulu olsa bile size ait 1-3-5 kaç adet olursa olsun ve hangi şehirde olursa olsun şubeleriniz var ise hem onlarla aranızda ücretsiz konuşabiliyorsunuz hem de bu şubelerin tüm ses kayıtlarını tek yerden yönetebiliyor ve gerek duyduğunuzda dinleyebiliyorsunuz. Hatta dilediğiniz kişinin telefon görüşme yetkilerini uzaktan da değiştirebilirsiniz…

Çok daha detaylı bilgi veya tedarik ihtiyacınız için;

0212 266 27 27

satis@uzmantelekom.com

www.uzmantelekom.com

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.