Karel İstanbul Yetkili Satıcı ve Servisi

Gigaset A510 IP Telsiz Telefon

Gigaset A510 IP Dect Telefonlar ihtiyaçlarınız için hem VOIP (internet üzerinden görüşme) hem de sabit hattan arama seçeneği vardır. Tek şarj yuvasından 3 adete kadar paralel hat kullanabilme özelliği vardır. VoIP aramaları size HDSPTM teknolojisiyle üstün bir HD1 ses kalitesi sunar. Internet bağlantısıyla Gigaset A510 IP telsiz ile çevrimiçi olarak hava durumu, e-posta bildirimleri veya RSS beslemelerine erişebilirsiniz.Farklı ıp sunucusuyla 6’ya kadar SIP hesabı seçebilme. Çok yönlü bir VOIP ve sabit hat bir telefona ihtiyacınız varsa, Gigaset A510 IP tam size göre.

Hybrid teknolojiyle 1 PSTN ve 6 VOIP hesaba bağlı olarak eş zamanlı 3 görüşme yapabilme, 6 el cihazı tanıtabilme, VoIP konuşmalarda HD ses ,Yüksek kontrastlı renkli ekran (1,8” ekran, 96×64 px, 4 renk seçeneği),150 kişili rehber, 23 saat görüşme ve 290 saat bekleme zamanı, CLIP özelliği

ECO DECT: Radyasyonsuz saf enerji tasarrufu

Gigaset Bilgi, Satın Alma ve Kurulum işlemleri için ; 

           0(212)266 27 27   

                       satis@uzmantelekom.com

 

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.