Karel İstanbul Yetkili Satıcı ve Servisi

Karel Santral Uyku Modu

Karel santral uyku modu diğer adıyla rahatsız edilme dir. Bu kod girildiği zaman bu girilen dahili abone arandığı zaman sadece 1 defa çalar ve daha çalmaz, ne zaman istenirse telefon açılıp cevap verilebilir.

Çeşitli karel santral yönlendirme kodları bulunmaktadır bu karel santral yönlendirme kodlarından bahsetmek gerekirse şu şekilde açıklanabilir. Karel santral yönlendirme kodlarını sıralamak gerekirse.

Yukardaki kodları yanlış tuşlamanız veya farklı santral markalarında uygulamanız durumlarında karel santral yönlendirme kodları yanlış program yaptırabilir. Bu durumun bizi bağlayıcı herhangi bir sebep içermediğini bildirmek isteriz diğer tüm problemler ile ilgili servis çağırmak ve arızanızı iletmek isterseniz ve İstanbul bölgesinde bir karel santral servisine ihtiyacınız varsa karel servis hizmetimizden ücretli olarak yararlanabilirsiniz. Ve ekonomik fiyatlarla bizimle çalışmanın keyfini çıkarabilir karel santral yönlendirmesini telefonla bizimle çalışan şirketler ücretsiz olarak online alabilirler. Sözleşme gerekebilir.

 

 

           Hangi Konuda Teklif İstiyorsunuz ?  Hangi Ürüne İhtiyacınız Var ?

Bizi hemen arayın veya mail atın size en geç 1 saat içerisinde Fiyat Teklifinizi Gönderelim.

 

Genel Merkez İletişim Hattı                 : 0(212) 266 27 27

Fiyat Teklif Talebi E-posta                   satis@uzmantelekom.com

Teknik Servis Talebi E-posta               : servis@uzmantelekom.com

 

     SATIŞ VE SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ BAZI KONULAR                       

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.