Karel İstanbul Yetkili Satıcı ve Servisi

Karel Santral İzmir

Karel Santral İzmir Santral Sistemleri Ücretleri Ne Kadar?

Teknoloji çağının en büyük ihtiyaçlarından biri olan iletişim, artık günümüzde birçok alanda çeşitli şekillerde gereksinim olarak karşımıza çıkmaktadır. Yakın bir geçmişte iletişim ihtiyacının büyük bir bölümü sadece telefonlar aracılığıyla giderilmekteydi. Gelişen teknolojiyle birlikte telefonların gelişiminin yanı sıra iletişim kurmada kullanılan ürün grupları da çeşitlenmeye başladı.

Günümüzde iletişimin büyük bir bölümü telefonlar aracılığı ile sağlanıyor olmasının yanında buna ilave olarak yazılım tabanlı telefonlar, masaüstü IP telefonlar, videofon, VoIP destekli cep telefonları, IP DECT ve Analog setlerden oluşan çeşitli donanımlar da iletişimi sağlamak adına hayatımıza girmiştir. Bunun yanında işletmelerde iletişimin sağlanmasında en büyük göreve sahip santraller de, gelişen teknolojiyle birlikte işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunmak için çeşitlenmeye başladı.

İşletmelerde Telefon konuşma maliyetlerini düşürmek ve kaliteli bir iletişim adına kullanılan santrallar, hat kapasitesi, uzak bağlantı, görüşme kayıt ve ihtiyaca yönelik özellikler açısından santral ücretleri de çeşitlenebilmektedir. İşletmelerin iletişim maliyetlerini büyük ölçüde düşürmesi dolayısıyla tercih edilen santrallar, kısa bir zamanda santral cihazı fiyatını karşılayarak işletmelere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Yeni nesil santrallar arasında olan IP Telefon Santralları, Firmaların iletişim açısından birçok ihtiyacını karşılayabilecek durumdadır. Bu santrallar da sunduğu özelliğe göre çeşitlenebilen IP santral fiyatlandırmasına sahiptir.

Firmanızda santral sistemi kurulmadan önce işletmenin ihtiyaçları analiz edilip bu ihtiyaçlara yönelik en uygun santral tercih edilmelidir. Santral sistemi kurulumu yapacak firmadan santral kampanyaları ve santral cihazı ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun için size en yakın Karel Yetkili Satıcı ve Servisleri ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Hangi Konuda Teklif İstiyorsunuz ?  Hangi Ürüne İhtiyacınız Var ?

Bizi hemen arayın veya mail atın size en geç 1 saat içerisinde Fiyat Teklifinizi Gönderelim.

 

Genel Merkez İletişim Hattı                 : 0(212) 266 27 27

Fiyat Teklif Talebi E-posta                   satis@uzmantelekom.com

Teknik Servis Talebi E-posta               : servis@uzmantelekom.com

 

     SATIŞ VE SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ BAZI KONULAR                       

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.