Karel İstanbul Yetkili Satıcı ve Servisi

Karel Santral Hat Yönlendirme

Karel Santral Yönlendirme Kodlari Ve İptali

Karel santral hat yönlendirme Telefon santralleri arasında en çok kullanılan marka olan Karelin santrallerinden kullanımı ile ilgli maddelerden bahsederek karel santral yönlendirme nasıl yapılır. Sorusuna cevap bulacağız. Ayrıca bütün kodları santralinize bağlı bulunan bir op 50 konsol veya karel op48 konsol varsa kodları buradan da girebilirsiniz. Sizde bizler ile karel servis desteği taleplerinizi karşılamanız durumda telefon ile yönlendirme hizmetlerini online olarak alabiliriniz. Şimdi örnekler ile anlatım sağlamaya çalışacağım. ayrıca sözlü bilgi de vereceğim. Örnek verecek olursak karel santral yönlendirmek istediğimiz telefon numarası 115 olsun bu numaralı hatta gelen çağrılarımızın tamamını düşürmek istiyorsak yapmamız gereken işlem çok basittir Örn. Ana konsol hattı (111 Operatör) Hattından ahizeyi kaldırıp 85-115 Yapıp ahizeyi yerine koymamız karel santral telefonu yönlendirme  yapmış olursunuz.Bundan böyle 111 yerine 115 çalacaktır.

Karel Santral Yönlendirme İptali

Telefon hatları yönlendirmesi sonucunda gelen telefon çağrıları ister dışardan harici olsun istersede içerden dahili olsun yönlendirme yapılmış ise dolayısıyla yönlenilmiş olan dahili abone çalacaktır Bu durumu iptal etme işlemine karel santral yönlendirme iptali adı verilir. Örnek verecek olursak şu şekilde yaparsak  yönledirmeyi iptal etmiş oluruz. Örnek olarak 115’e yönlendirilmiş olan telefonu iptal edelim  85 115 Yaparak yönlendirdiğimiz hattı ahizeyi kaldırım sadece 85 İle yönlendirme iptalini yapmamız yeterli olacaktır. Sizde bu programları okuyarak değilde telefonla bilgi almak hızlı telefon desteğı almak istiyorsanız karel santral servisimiz den tarafınıza bir santral teknik servisi talep edebilirsiniz.

Karel Santral Yönlendirme Kodları

Çeşitli karel santral yönlendirme kodları bulunmaktadır bu karel santral yönlendirme kodlarından bahsetmek gerekirse şu şekilde açıklanabilir.. Karel santral yönlendirme kodlarını sıralamak gerekirse.

Yukardaki kodları yanlış tuşlamanız veya farklı santral markalarında uygulamanız durumlarında karel santral yönlendirme kodları yanlıs  program yaptırabilir. Bu durumun bizi bağlayıcı herhangi bir sebep içermediğini bildirmek isteriz diğer tüm problemler ile ilgili servis çağırmak ve arızanızı iletmek isterseniz ve İstanbul bölgesinde bir karel santral servisine ihtiyacınız varsa karel servis hizmetimizden ücretli olarak yararlanabilirsiniz. Ve ekonomik fiyatlarla bizimle çalışmanın keyfini çıkarabilir ve karel santral yönlendirmesini telefonla bizimle çalışan şirketler ücretsiz olarak online alabilirler. Sözleşme gerekebilir.

 

 

               Hangi Konuda Teklif İstiyorsunuz ?  Hangi Ürüne İhtiyacınız Var ?

Bizi hemen arayın veya mail atın size en geç 1 saat içerisinde Fiyat Teklifinizi Gönderelim.

 

Genel Merkez İletişim Hattı                 : 0(212) 266 27 27

Fiyat Teklif Talebi E-posta                   satis@uzmantelekom.com

Teknik Servis Talebi E-posta               : servis@uzmantelekom.com

 

     SATIŞ VE SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ BAZI KONULAR                       

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.