Karel İstanbul Yetkili Satıcı ve Servisi

Karel Santral Cebe Yönlendirme

Karel santral cebe yönlendirme nasıl yapılır.

Teknolojiyle beraber değişime uğrayan santralların da özellikleri gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Geçmişte el ile kurulan çağrı hizmetleri, artık yerini kullanıcılarına basit ve ergonomik çözümler sunan, programlanabilir, modüler bir yapıya sahip telefon santral sistemleri haline gelmeye başlamıştır

Programlanabilir yapısı sayesinde birçok kullanım kolaylığı sağlamasının yanında santrallerin değişmez özelliklerinin başında yönlendirme gelir. Santral yönlendirmeleri, kullanıcı isteğine ve santral sistemine bağlı olarak farklılık gösterir. Bazı santrallarda birkaç tuş ile santralda çağrı yönlendirme yapılabiliyorken bazı santrallarda ise, marka ve modele göre değişiklik gösterebilen santral yönlendirme kodları sayesinde yapılabilmektedir.

Kullanıcı isteğine bağlı olarak gerçekleşen santral yönlendirmeleri; tüm çağrılar için, meşgul durumunda, ulaşılamama durumlarında yapılabilir. Bu durumlarda santral yönlendirmeleri yaptığınızda tarafınıza gelen tüm çağrılar ile telefonunuza cevap vermediğiniz veya telefonunuzun meşgul olduğu anlarda gelen tüm çağrılar, belirlediğiniz numaraya yönlendirilebilir. Telefonunuza cevap vermediğiniz durumlarda çağrı yönlendirme saniye bazlı (5-20 sn.) olabileceği gibi telefonun çalma miktarına (3-5) göre ayarlanarak başka bir aboneye yapılabilir.

Karel santral cep telefonuna yönlendirme nasıl yapılır. santral yönlendirme işlemini yaparken gelen çağrıları yönlendirebileceğimiz bir numaraya ya da aboneye ihtiyaç vardır. Telefonları yönlendireceğiniz telefon numarası sabit hat olabileceği gibi cep telefonuna santral yönlendirme yapılabilmesi de mümkündür. Karel santralde cep telefonuna yönlendirme 2 şekilde olabilir bunlar birisi santralin fişini çekersiniz ve hatlar 11,12,13,14 nolu dahililere direk olarak düşer, sonrasında  TELEFONU KALDIRIN *21* + TELEFON NUMARASI + # TUSLAYIN YÖNLENDİRME OLACAKTIR. İPTAL ETMEK İÇİN #21# TUŞLAYIN DAHA SONRA SANTRALİNİZİN FİŞİNİ TAKIN

Santral yönlendirme iptali yapmak için yönlendirmede olduğu gibi iptalde de santralınızın marka ve modeline bağlı olarak santral yönlendirme iptal kodlarını kullanabilirsiniz veya mevcutsa telefonunuz üzerindeki kısayol tuşlarını kullanabilirsiniz. Günümüzde daha yoğun olarak kullanılan dijital ve IP telefonlarda bu işlem, cihazın üzerindeki yönlendirme tuşlarıyla kolayca yapılabilmektedir.

 

Hangi Konuda Teklif İstiyorsunuz ?  Hangi Ürüne İhtiyacınız Var ?

Bizi hemen arayın veya mail atın size en geç 1 saat içerisinde Fiyat Teklifinizi Gönderelim.

 

Genel Merkez İletişim Hattı                 : 0(212) 266 27 27

Fiyat Teklif Talebi E-posta                   satis@uzmantelekom.com

Teknik Servis Talebi E-posta               : servis@uzmantelekom.com

 

     SATIŞ VE SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ BAZI KONULAR                       

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.